مهاجرت دائم کانادا

مهاجرت دائم کانادا

اقامت دائم کانادا

 

اخذ اقامت دائم کانادا، راه های مهاجرت به كانادا، شرایط اخذ اقامت دائم کانادا در سال 2021 ، شهروندی، تابعیت و پاسپورت کانادا در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهد گرفت. اخذ اقامت دائم کانادا از چه طرقی امكان پذیر است؟ هزینه اقامت در کانادا برای سال 2021 چقدر است؟ اقامت دائم کانادا با کمترین هزینه از چه راهی میسر است؟ چگونه سریعا اقامت کانادا بگیریم؟ چه مدارك و اسنادی به منظور اخذ اقامت دائم کانادا نیاز است؟ مدت زمان گرفتن اقامت دائم کانادا چقدر طول می کشد؟ مراحل و پروسه دریافت اقامت كشور كانادا از طرق مختلف به چه صورت است؟ شرایط اخذ اقامت دائم کانادا با سرمایه گذاری 2021 چیست؟ آیا امکان اخذ اقامت کشور کانادا از طریق ازدواج برای ایرانیان وجود دارد؟ شما با مطالعه این نوشتار از جواب این قبیل سوالات آگاهی خواهید یافت.

پخش ویدیو

كشور كانادا به جهت بالا بودن سطح زندگی و رفاه اجتماعی میزبان مهاجران بسیاری از سراسر جهان است. كانادا از جمله كشورهایی است كه عمده شهروندانش از اتباع كشورهای مختلف می باشند. سالانه جمعیتی بسیاری از هموطنان ما نیز به روش های مختلف به كشور كانادا مهاجرت نموده و تمایل به اخذ اقامت دائم کانادا دارند. در این مقاله تلاش نمودیم تمامی روش هایی كه منجر به اخذ اقامت دائم كشور كانادا و نهایتا دریافت پاسپورت کانادا می گردد را خدمت شما سروران شرح نماییم. اگر با مطالعه این مقاله كماكان سوالاتی در این رابطه در ذهنتان وجود دارد می توانید در قسمت دیدگاه ها سوالات خود را طرح نمایید تا در اسرع وقت توسط كارشناسان مجرب تندیس مهاجرت پاسخ داده شود. چنانچه تمایل به بررسی شرایط خود و دریافت اطلاعات تكمیلی دارید می توانید فرم درخواست مشاوره را تکمیل فرمایید و مشاوره  دریافت كنید. در ادامه عناوین زیر مورد بررسی قرار میگیرد.

شرایط اخذ شهروندی و تابعیت کانادا

به صورت کلی از روش های مختلفی می توان به کشور کانادا مهاجرت نمود که در بالا همه مراحل خدمت شما عزیزان به صورت کامل شرح داده شد. به صورت کلی افرادی که از طرق مختلف به کشور کانادا مهاجرت نموده و قصد اخذ اقامت دائم کانادا را دارند بین 3 الی 5 سال می توانند اقامت دائم این کشور را دریافت نموده و پس از دریافت کارت اقامت دائم یا PR Cart به اداره مهاجرت کانادا مراجعه نموده و درخواست خود را مبنی بر اخذ پاسپورت کانادا را به اداره مهاجرت این کشور تسلیم نمایند. البته در بعضی از روش ها مانند روش اسکیل ورکر کانادا که به EXPRESS ENTRY یا ورود سریع معروف است متقاضی از ابتدای ورود به این کشور اقامت دائم کانادا را دریافت می نماید. لازم به ذکر است زمانی که متقاضیان اخذ اقامت دائم کانادا که از طریق تحصیل وارد این کشور می شوند از ابتدای ورود نمی توانند موفق به اخذ اقامت دائم کانادا شوند و صرفا می توانند اقامت تحصیلی کانادا را دریافت می کنند. در صورتی که متقاضی تحصیل در کانادا در دوره های تحصیلی بیش از 8 ماه در این کشور پذیرش دریافت نموده باشد، می تواند پس از فارغ التحصیلی مدت زمان مشخصی در کشور کانادا مقیم بوده و به دنبال کار بگردد و با یافتن کار مناسب مطابق با رشته تحصیلی موفق به اخذ اقامت کاری کانادا گردد و پس از 3 الی 5 سال کار در کانادا و پرداخت مالیات به دولت این کشور می تواند جهت اخذ کارت یا مجوز اقامت دائم کانادا به اداره مهاجرت این کشور مراجعه و درخواست خود را ارائه نماید و پس از دریافت کارت اقامت دائم یا به اصطلاح کارت PR کانادا جهت اخذ پاسپورت این کشور اقدام کند. 

0
تعداد تقاضا کننده
0
کیس موفق به مهاجرت
0
کیس در حال انتظار
ما مشاور شما هستیم

سوالات متدوال در خصوص اخذ اقامت دائم کانادا

روش های اخذ اقامت کانادا برای ایرانیان از کتگوری های تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج ، تولد و پناهندگی امکان پذیر می باشد. برای بررسی بهترین روش، شرایط این روش ها را در این مقاله مطالعه بفرمایید.

هر کدام از روشهای اقامتی کانادا هزینه خاص خود را دارند اما بطور کلی می توان گفت که ارزان ترین راه اخذ اقامت کانادا ، اقامت کاری می باشد. برای عزیزانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند اما از لحاظ روزمه و امتیازات کاری کماکان qualified‌ نیستند، پیشنهاد می شود ابتدا از روش تحصیلی یا دوره های کوآپ به این کشور ورود کنند آنگاه زمینه را برای اخذ اقامت کاری خود فراهم نمایند. شایان ذکر است که قبل از همه چیز باید شرایط هر شخص پیش از اقدام برای مهاجرت مورد بررسی و تحلیل قرار بگیرد تا بهترین روش به وی پیشنهاد داده شود و اقامت کانادا با کمترین هزینه برای هر شخص می تواند متفاوت باشد.

بسته به روش مهاجرتی مدت زمان گرفتن اقامت متفاوت است. توضیحات بیشتر در این مقاله قابل مطالعه است.

برای تعیین سریعترین روش اخد اقامت کانادا شرایط افراد کاملا متفاوت می باشد. برای برخی از افراد ممکن است روش ویزای کار سریعترین روش اخذ اقامت باشد، برای برخی دیگر ممکن است روش سرمایه گذاری سریعترین روش اخذ اقامت باشد و برای برخی دیگر ممکن است تولد یا ازدواج به عنوان یک راه سریع برای رسیدن به اخذ اقامت انتخاب شود.

هزینه اقامت بستگی به نوع زندگی کردن افراد، تعداد اعضای خانواده و شهر و محل زندگی دارد. ولی به صورت میانگین برای دو نفر از ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ دلار در ماه ممکن است متغیر باشد.

در صورت کلی نمی توان بهترین روش اخذ اقامت کانادا را به صورت مشخص نام برد. زیرا برای هر شخصی ممکن است بهترین روش متفاوت باشد. اما روش اسکیل ورکر، سرمایه گذاری و اقامت تحصیلی می تواند از روش های منطقی اخذ اقامت برای افراد محسوب گردد.

دیدگاه خود را ثبت کنید
5/5
Buy now
question